DOLAR:
-
EURO:
-
G. ALTIN:
-
BİST 100:
-
BITCOIN:
-

Vergi Hizmetleri

SMMM Özkan US, vergi alanındaki geniş deneyimi ve kapsamlı bilgisi ile firmaların ihtiyaç duydukları her türlü ulusal ve uluslararası vergi, denetim ve danışmanlık hizmetlerini en üst düzeyde karşılamaktadır.

Vergi, kamu hizmetlerini karşılamak amacıyla, kişilerden ve kuruluşlardan, gelirleri oranında, kanun yoluyla toplanan paralardır. Vergi, devlet ve diğer kamu kuruluşlarının, kamu hizmetlerinin finansmanını karşılamak üzere kişilerden, şirketlerden aldıkları paralardır. Vergi anayasamızda yer alan ve herkesin ödeme gücüne göre ödemekle yükümlü olduğu bir görevdir.

Uzman ekibimiz, vergi hizmetleri kapsamında müşterilerimizin şirketleri ile ilgili bilgi ve belgeleri titizlikle inceleyerek gerçekleşmesi olası risklere engel olmaktadır. Şirket yönetiminin gerekli önlemleri ve kararları zamanında alması için her türlü bilgilendirmeyi yapmaktadır. Bu da iş ortaklarımızın olası vergi incelemelerinde doğru ve hesap verebilir konumda olmalarını sağlamaktadır.

Kurumsal Vergi Hizmetleri

SMMM Özkan US olarak, çok yönlü tecrübelerimiz ve kapsamlı bilgilerimiz ile büyük,orta ve küçük ölçekli firmaların ihtiyaç duydukları her türlü ulusal ve uluslararası vergi ve danışmanlık hizmetlerini en üst düzeyde karşılıyoruz. Vergi uzmanlarımız, farklı bakış açıları ve deneyimleriyle müşterilerimizin, vergi otoriteleri ile sorunsuz bir ilişki sürdürmelerine destek olmaktadır.

Vergi Hizmetleri

Ulusal ve uluslararası metodolojilerden yararlanan mali müşavir kadromuz, vergi mevzuatına uygunluğun sağlanması, raporlamanın doğru olarak yapılması ve sürdürülebilir vergi stratejilerinin geliştirilmesi konularında çalışmalar yamaktadır.

Kurumsal Vergi Danışmanlığı Hizmetlerimiz

KDV İadesi ve Danışmanlık
Vergi Planlaması
Transfer Fiyatlandırılması
Vergi ve Gümrük Uyuşmazlıkları
Kurumlar Vergisi
Gelir Vergisi
Gayrimenkul Sermaye İradı
Stopaj
Damga Vergisi
Katma Değer Vergisi
Veraset ve İntikal Vergisi
Emlak Vergisi
Yabancıların Vergilendirilmesi
Uluslararası Vergileme, Vergi Anlaşmaları
Vergi & Ar-Ge İstisna ve İndirimleri
Devlet Teşvikleri
Transfer Fiyatlandırması
Vergi Planlaması / Şirket Yapılandırması

Bireysel Vergi Hizmetleri

Vergi mevzuatındaki değişiklikler ve teşvikler sizin için fırsatlar yaratabilir. Vergi ödemelerinizi, mali mevzuatta yer alan haklarınız ile en aza indirmek , vergi teşviklerinden yararlanmanızı sağlamak için vergi uzmanlarımız, mevzuatı sürekli takip eder.

Dinamik bir yapıya sahip vergi mevzuatları karşısında, yanınızda olacak güvenilir bir mali müşavir ekibinin varlığı, sizi, kanunlar karşısında rahat olmanızı ve işinize odaklanmanızı ve daha üretken olmanızı sağlayacaktır. Mali ve yasal sorumluluklar konularında , SMMM Özkan US olarak sizinle birlikte hareket ediyor sizlere yol gösteriyoruz.

Bireysel Vergi Hizmetlerimiz ;

Gelir Vergisi Beyan ve Bildirim
Emlak Vergisi
Devlet Teşvikleri
Yabancıların Vergilendirilmesi
Bireysel Vergi Planlaması
Vergi Uyuşmazlıkları
Stopaj
Yıllık Vergi Beyanı

Çözüm Ortaklarımız

    Logo

     

    Ofisimiz, kamu ve özel kesimde uzun yıllar görev yapmış, bilgi birikimine ve deneyime sahip kadrosuyla bağımsız denetim, yönetim danışmanlığı ve mali danışmanlık alanlarında müşteri odaklı ve yüksek kaliteli hizmetler sunmayı ilke edinmiştir.

    Cart