DOLAR:
-
EURO:
-
G. ALTIN:
-
BİST 100:
-
BITCOIN:
-

Kurumsal Hizmetler

Amacımız, vergiyi bir işletme faaliyeti olarak yönetmeniz de size yardımcı olmaktır. Bu amaç doğrultusunda vergi yükünün etkilendiği unsurları gözden geçirilecek, bize ilettiğiniz tereddütleriniz ile ilgili çözümler önerilecek, gerekli hususlar en etkin ve hızlı şekilde tarafınıza iletilecektir.

Firmamız Kurumlar Vergisi, Gelir Vergisi, KDV, SSK, ÖTV, diğer vergiler ile ilgili işlem ve beyanların kanunlar doğrultusunda hazırlanıp ödenmesi konusunda size yardımcı olur.

Türkiye’de geçerli vergi yasa, mevzuat ve ilgili uygulamalar konusunda edinilen bilgi ve deneyimler ışığında doğru, etkin ve güvenilir kararların alınmasında müşterilerine yardımcı olmaktadır.

Vergi mevzuatı kapsamında şirketlerin yasal kayıtlarının uygunluk denetimlerinin yapılması. Yıl sonu bilançolarının mali açıdan incelenmesi ve takdim şeklinin tayini, Yıllık beyannamelerin kontrolü ve düzenlenmesi,

Şirketlerin faaliyetlerine özgü vergisel durumlarının dikkate alınarak vergi planlaması modellerinin oluşturulmasında teknik destek ve danışmanlık,

Kurumsal Hizmetler

Vergi İdaresi ve  Sosyal Güvenlik Kurumları ile diğer Kamu Kurum ve Kuruluşlarından hizmetlerimizi ilgilendiren konularda gelen bilgi isteme yazısı, ihbarname vb. resmî yazıları usulüne uygun cevaplandırma ve izlenecek yolların belirlenmesinde teknik destek ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz..

Çözüm Ortaklarımız

    Logo

     

    Ofisimiz, kamu ve özel kesimde uzun yıllar görev yapmış, bilgi birikimine ve deneyime sahip kadrosuyla bağımsız denetim, yönetim danışmanlığı ve mali danışmanlık alanlarında müşteri odaklı ve yüksek kaliteli hizmetler sunmayı ilke edinmiştir.

    Cart